EC2SB-48S15S
MFR.Part #
EC2SB-48S15S
JLCPCB Part #
C5682968
Package
SMD-6P,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 36V~75V 666mA 87% SMD-6P,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS