EC3SA-24D12N
MFR.Part #
EC3SA-24D12N
JLCPCB Part #
C7270498
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
125mA 12V 18V~36V 2 84% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS