SLPX152M180E7P3
MFR.Part #
SLPX152M180E7P3
JLCPCB Part #
C2621220
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 180V 3000hrs@85℃ 30mm 4.1A@120Hz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS