MC22FF221J-TF
MFR.Part #
MC22FF221J-TF
JLCPCB Part #
C6224161
Description
-55℃~+125℃ 1kV 220pF 4mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS