MC22FF271J-F
MFR.Part #
MC22FF271J-F
JLCPCB Part #
C6666113
Description
-55℃~+125℃ 1kV 270pF 4mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS