8680LEMAA08H2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8680LEMAA08H2RR00O
JLCPCB Part #
C723118
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 68uF 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS