8681LCM0812E2RR00O
MFR.Part #
8681LCM0812E2RR00O
JLCPCB Part #
C723091
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 15mΩ@100kHz 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.5A@100kHz 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS