E2331M6R3A080RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2331M6R3A080RL
JLCPCB Part #
C2898845
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 330uF 5mm 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS