8681LBMAA12E2RR00O
MFR.Part #
8681LBMAA12E2RR00O
JLCPCB Part #
C723070
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 680uF ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS