SVC53C3C16D2-10.000M
MFR.Part #
SVC53C3C16D2-10.000M
JLCPCB Part #
C6689969
Description
-10℃~+60℃ 10MHz 25mA 3.3V CMOS ±25ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS