SVC53C3B27D2-100.000M
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
SVC53C3B27D2-100.000M
JLCPCB Part #
C7373612
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 100MHz 25mA 3.3V CMOS SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS