SVC53C3D48B2-125.000M
MFR.Part #
SVC53C3D48B2-125.000M
JLCPCB Part #
C6502196
Description
-40℃~+85℃ 125MHz 25mA 3.3V CMOS SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS