SVC53C3C48D2-100.000M
MFR.Part #
SVC53C3C48D2-100.000M
JLCPCB Part #
C5913568
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 25mA 3.3V CMOS ±25ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS