MC12ED300G-F
MFR.Part #
MC12ED300G-F
JLCPCB Part #
C6589711
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2mm 3.2mm 30pF 500V ±2% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS