MC12ED300J-F
MFR.Part #
MC12ED300J-F
JLCPCB Part #
C6903324
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2mm 3.2mm 30pF 500V ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS