MC12FA101F-TF
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12FA101F-TF
JLCPCB Part #
C6589715
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 100pF 2mm 3.2mm ±1% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS