AVEK107M50G24T-F
MFR.Part #
AVEK107M50G24T-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 285mA@10kHz 2Ω@120Hz 5000hrs@105℃ 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS