LSR100/10CK75
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
LSR100/10CK75
JLCPCB Part #
C6585387
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 75mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS