PCT33/20DK
MFR.Part #
PCT33/20DK
JLCPCB Part #
C6949348
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS