PCT22/20CM
MFR.Part #
PCT22/20CM
JLCPCB Part #
C6357021
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 20V 22uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS