EMVE451ARA220MMN0S
MFR.Part #
EMVE451ARA220MMN0S
JLCPCB Part #
C6548995
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 130mA@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 21.5mm 22uF 450V ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS