E91F401VND561MB50U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E91F401VND561MB50U
JLCPCB Part #
C3722764
Package
Plugin,D40xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 164mΩ@120Hz 2.8A@120Hz 22.5mm 400V 40mm 5000hrs@105℃ 52.5mm 560uF ±20% 插件,D40xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS