ELXS3B1VSN471MR30S
MFR.Part #
ELXS3B1VSN471MR30S
JLCPCB Part #
C1608093
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4739A@50kHz 30mm 30mm 315V 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS