EMVE250ADA100ME55G
MFR.Part #
EMVE250ADA100ME55G
JLCPCB Part #
C3829009
Package
SMD,D5xL5.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 25V 27mA@120Hz 5.2mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS