EKHS451VSN561MR45S
MFR.Part #
EKHS451VSN561MR45S
JLCPCB Part #
C6547718
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.01A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 450V 47.5mm 560uF ±20% 插件,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS