HHXE500ARA101MJA0G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
HHXE500ARA101MJA0G
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 100uF 10mm 2.9A@100kHz 25mΩ 4000hrs@135℃ 50V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS