EKMG101EC3471MLN3S
MFR.Part #
EKMG101EC3471MLN3S
JLCPCB Part #
C1598614
Package
Plugin,D16xL33mm
Description
-55℃~+105℃ 1.0725A@100kHz 1000hrs@105℃ 100V 16mm 33mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS