E36L201CJS682MCD0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36L201CJS682MCD0U
JLCPCB Part #
C6545594
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 200V 22.2mm 6800uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS