E36D750HPN282TA79U
MFR.Part #
E36D750HPN282TA79U
JLCPCB Part #
C6607168
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2800uF 35mm 75V 79mm Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS