EKMQ421VSN121MQ25W
MFR.Part #
EKMQ421VSN121MQ25W
JLCPCB Part #
C1604963
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1583A@50kHz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 25mm 420V ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS