ELXV630ELL391ML20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXV630ELL391ML20S
JLCPCB Part #
C1598284
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 20mm 390uF 5000hrs@105℃ 550mA@120Hz 63V 7.5mm 85mΩ ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS