E36D300HPN663UDE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D300HPN663UDE3U
JLCPCB Part #
C6545432
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 143mm 28.6mm 30V 63.5mm 66000uF 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS