E32D800HPN124MEM9U
MFR.Part #
E32D800HPN124MEM9U
JLCPCB Part #
C3815675
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 2000hrs@105℃ 4.2mΩ@120Hz 52.62A@120Hz 76.2mm 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS