E36D201HPN153MDE3U
MFR.Part #
E36D201HPN153MDE3U
JLCPCB Part #
C3813122
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 12.1mΩ@120Hz 143mm 15000uF 17.79A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 28.58mm 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS