E36D201HPN153TDE3U
MFR.Part #
E36D201HPN153TDE3U
JLCPCB Part #
C20232878
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 15000uF 200V 28.6mm 63.5mm Bolt,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS