CD19FC622FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD19FC622FO3
Description
-55℃~+125℃ 14.2mm 17.5mm 300V 6.2nF ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS