MCH38FK102J-Y
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MCH38FK102J-Y
Description
-55℃~+125℃ 1nF 2.5kV 6.86mm 9.65mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS