SLP391M250C5P3
MFR.Part #
SLP391M250C5P3
JLCPCB Part #
C3721281
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 510mΩ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS