301A102M050HL2
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
301A102M050HL2
JLCPCB Part #
C5112878
Package
Plugin,D22.7xL54mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 22.73mm 4000hrs@85℃ 50V 53.98mm 7.62mm ±20% 插件,D22.7xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS