SPSX181M0ER
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SPSX181M0ER
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 180uF 2.1mm 2.5V 3A@100kHz 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS