827LBA100M2BC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
827LBA100M2BC
JLCPCB Part #
C6473605
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.86A@120Hz 100V 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 404.36mΩ@120Hz 820uF ±20% Plugin,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS