227LBA200M2BC
MFR.Part #
227LBA200M2BC
JLCPCB Part #
C5496759
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.13036Ω@120Hz 1.14A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 200V 220uF 22mm 27mm ±20% Plugin,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS