380LX152M200K052
MFR.Part #
380LX152M200K052
JLCPCB Part #
C19328812
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 200V 3000hrs@85℃ 30mm 5.4A@20kHz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS