MC22FD751F-TF
MFR.Part #
MC22FD751F-TF
JLCPCB Part #
C5795772
Description
-55℃~+125℃ 2mm 5.7mm 500V 750pF ±1% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS