688LBA050M2CF
MFR.Part #
688LBA050M2CF
JLCPCB Part #
C6461815
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.87A@120Hz 42mm 50V 6800uF 85.33mΩ@120Hz ±20% Plugin,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS