ELH109M035AR4AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELH109M035AR4AA
JLCPCB Part #
C1019592
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.5A@120Hz 35V 42mm ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS