381LQ471M315J452
MFR.Part #
381LQ471M315J452
JLCPCB Part #
C2621552
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 315V 420mΩ@120Hz 470uF 47mm ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS