381LX271M350K022
MFR.Part #
381LX271M350K022
JLCPCB Part #
C2621494
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 350V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS