228LBB100M2DD
MFR.Part #
228LBB100M2DD
JLCPCB Part #
C6401352
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 113.04mΩ@120Hz 2200uF 3.09A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 32mm ±20% Plugin,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS