301R122U063GL2
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
301R122U063GL2
JLCPCB Part #
C5112879
Package
Plugin,D19.1xL54mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 1200uF 19.05mm 2000hrs@85℃ 53.98mm 63V 7.62mm 82.5mΩ@120Hz 插件,D19.1xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS